RIB Software AG [ O nás ]
Jsme součástí holdingu RIB Software SE
 
http://www.rib.de

Společnost RIB Software SE pokrývá celé spektrum softwarových řešení pro stavebnictví. Nehraje roli, zda pracujete jako investor, architekt, projektant, inženýr, statik, stavební společnost - systémy RIB se uplatňují ve všech těchto oblastech, a to jak v soukromém, tak i státním sektoru.

Softwarová nabídka produktů RIB odpovídá svým obsahem specifickým činnostem investora, architekta, inženýra-projektanta, statika nebo stavební společnosti. Ve svém oboru tak u nás vždy naleznete odpovídajícího kompetentního partnera.

Komplexní péče o zákazníky zaručuje optimální koordinaci a efektivní řešení Vašich úkolů. Software a služby RIB odpovídají tak fázím stavebního procesu:  NAVRHOVAT, PROVÁDĚT, PROVOZOVAT.

RIB vyvíjí a nabízí svá komplexní softwarová řešení pro stavební praxi již od roku 1961. Díky svým dlouholetým zkušenostem, rozsáhlými znalostmi stavební branže a činností v rozhodujících vývojových a procovních skupinách poskytuje RIB svým zákazníkům pokroková řešení, která se vyznačují svojí výkonností, praktičností a stabilitou.

Začátek [ Začátek ]
© RIB stavební software s.r.o.

> Informace o zpracování osobních údajů EU č. 679/2016 (GDPR)

Stav: 18.10.19